Przejdź do treści
2
Przejdź do stopki

VI Parafialny Koncert Kolęd i Pastorałek

DATA I GODZINA
Niedziela, 30 stycznia 2011
godz. 15:30  -  18:00

Treść

Dnia 30 stycznia, odbył się VI  Parafialny Koncert Kolęd i pastorałek.

Przedstawienie rozpoczął występ uczennic I Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu-Klaudia i Karolina Rams. Kolejnym zespołem, który zagrał na scenie był zespół muzyczny z Zespołu Szkół Drzewno-Mechanicznych. Grupa ta pokazała, że kolędy nie muszą koniecznie brzmieć tradycyjnie, przedstawiając ich "mocniejszą" wersję.

Chyba najbardziej oczekiwaną grupą byli podopieczni stowarzyszenia Gniazdo, którzy przedstawili swoją, jakże zabawną wersję jasełek, wprawiając wszystkich obecnych w wesoły nastrój. Schodzących ze sceny aktorów żegneły gromkie brawa.

Swoą prezentację przedstawili również uczniowie z Prywatnego Gimnazjum w Starym Sączu, Publicznego Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i Szkoły Podstawowej w Popowicach.Dodatkowo, na scenie gościła Grupa Janusza Chojnackiego z parafii pw. Miłosierdzia Bożego.

Podczas niespełna dwóch i pół godziny, młodzież starosądecka pokazała wsój wielki talent oraz przywiązanie do świątecznych tradycji, które niestety powoli zanikają w dzisiejszych czasach. Na szczęście są ludzie, którzy doceniają wkład pracy i trud, jaki zadali sobie ci młodzi muzycy, dlatego też widownia pękała w szwach.

3735